SEA WOLF  FACEBOOK
SEA WOLF  FACEBOOK

Sea Wolf zdejmowanie r 1

1.

Dłoń skieruj w dół, tak by mankiet z pierscieniem dał się swobodnie kręcić "od siebie" 

 

Sea Wolf zdejmowanie r 2

2.

Obróć nadgarstek do góry-na zewnątrz ile tylko dasz radę aby skręcić materiał rękawa na przedramieniu i obrócić pierścień względem przedramienia.

Sea Wolf zdejmowanie r 3

3.

Drugą ręką dodatkowo obróć pierścień (część wklejoną do rękawa) aby jeszcze mocniej obrócić owal pierścienia względem przedramienia.

Sea Wolf zdejmowanie r 4

4.

Zaciśnij pięść aby zablokować rękawicę względem dłoni.

Sea Wolf zdejmowanie r 5

5.

Cały czas przytrzymując pierścień druga ręką, obróć rękawicę w kierunku przeciwnym (jedynym obecnie możliwym) czyli do wewnątrz...

Sea Wolf zdejmowanie r 6

6.

... jednocześnie wypychając nadgarstek do przodu aż do momentu wypięcia się zatrzasków.

Sea Wolf zdejmowanie r 77. Podstawowym celem powyższych działań jest obrócenie względem siebie obu części pierścienia (części "rękawowej" względem części "rękawicowej") z jednoczesnym "przełamaniem" połączenia względem osi podłużnej.

W sprawie pytań, składania zamówienia i eksploatacji dotyczących naszych suchych skafandrów i ocieplaczy - prosimy przesyłać korespondencję na adres emailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do przesłanego emaila prosimy załączyć informację o przewidywanej ilości nurkowań i kraju, w którym najczęściej odbędą się nurkowania oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi prześlemy stały link gdzie zawsze znajdują się AKTUALNA OFERTA Z CENNIKIEM, LISTA WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO I DOSTĘPNYCH OPCJI, KOLORYSTYKA SKAFANDRÓW itp.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt emailem lub telefoniczny. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy i doradzimy. Nikt nie zna lepiej naszych skafandrów od nas samych - zaprojektowaliśmy je, przetestowaliśmy, udoskonalamy, produkujemy i serwisujemy. Służymy rzetelną pomocą przy zamówianiu specyfikacji skafandra, jego obsłudze i eksploatacji. Kontaktu telefonicznego w dni powszednie w godz. 9oo-20oo pod numer telefonu: +48 602 738 768

 

Zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebook: www.facebook.com/seawolfdive