SEA WOLF  FACEBOOK
SEA WOLF  FACEBOOK

w sprawie pytań i zamówień prosimy przesyłać korespondencję na adres emailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do przesłanego emaila prosimy załączyć informację o przewidywanej ilości nurkowań i kraju, w którym najczęściej odbędą się nurkowania. W odpowiedzi prześlemy link z AKTUALNĄ OFERTĄ, CENNIKIEM, LISTĄ WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO I DOSTĘPNYCH OPCJI, KOLORYSTYKĄ SKAFANDRÓW.

 

w godz. 9oo-20oo w dni powszednie, prosimy kontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu: +48 602 738 768

 

facebook: www.facebook.com/seawolfdive

 

 

1.

sea wolf wykrecanie zaworu  1

Od strony pomarańczowej ujmujemy najbardziej zewnętrzną, najbliższą powłoki część zaworu (reszta się kręci). Ściskamy bardzo mocno.

5.

sea wolf wykrecanie zaworu  5

Ostrożnie zdejmujemy nakrętkę...

2.

sea wolf wykrecanie zaworu  2

Odwracamy, ujmujemy równie mocno pierścień od strony szarej. Połączenie ma prawy gwint zatem odkręcamy nakrętkę tak jak słoik...

6.

sea wolf wykrecanie zaworu  6

... następnie plastikową podkładkę...

3.

sea wolf wykrecanie zaworu  3

... czyli w lewo - zgodnie ze strzałką. Początek odkręcania może wymagać sporego wysiłku i mocnego chwytu... przeważnie nie jest to zajęcie dla Pań.

7.

sea wolf wykrecanie zaworu  7

... po czym delikatnie wyciągamy zawór.

4.

sea wolf wykrecanie zaworu  4

Dalej idzie łatwo. Odkręcamy do końca.

8.

sea wolf wykrecanie zaworu  8

Na czas transportu zalecamy założyć na zawór zdjętą podkładkę i nakręcić (nie na siłę) nakrętkę aby nic sie nie zgubiło i całość schować do torebki.