SEA WOLF  FACEBOOK
SEA WOLF  FACEBOOK

Sea Wolf skladanie-1Składanie rozpoczynamy od równego ułożenia skafandra na płaskiej powierzchni. Suwak zapięty do końca, puste kieszenie. Wpychamy manszety do rękawów i kryzę do wnętrza skafandra (dla ich bezpieczeństwa). Zawijamy nogawkę tak, aby skarpeta osłoniła kryzę...

Sea Wolf skladanie-2... a następnie rugą nogawke analogicznie i dokładnie zakrywamy kryzę skarpetami. Składamy rękawy do wewnątrz, naturalnie, bez zbędnych załamań. Prawy jako pierwszy a następnie lewy zwracając uwagę aby zawór upustowy był schowany pod rękawem.

Sea Wolf skladanie-3Składamy "na pół" zamykając niejako kryzę, manszety i zawory wewnatrz pakunku.

Przystawiamy odpiętą i uchyloną torbę możliwie blisko aby ułatrwić sobie pakowanie.

Wkładamy skafander do torby bez zmiany położenia i innych "deformacji" zawiniątka.

Zamykamy torbę i gotowe.

 

Nie pakujemy do torby innych twardych przedmiotów. Można dopakować małe objętościowo elementy ocieplenia, kaptur, jednak lepiej mieć na ocieplacz oddzielną torbę.

W sprawie pytań, składania zamówienia i eksploatacji dotyczących naszych suchych skafandrów i ocieplaczy - prosimy przesyłać korespondencję na adres emailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do przesłanego emaila prosimy załączyć informację o przewidywanej ilości nurkowań i kraju, w którym najczęściej odbędą się nurkowania oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego. W odpowiedzi prześlemy stały link gdzie zawsze znajdują się AKTUALNA OFERTA Z CENNIKIEM, LISTA WYPOSAŻENIA STANDARDOWEGO I DOSTĘPNYCH OPCJI, KOLORYSTYKA SKAFANDRÓW itp.

 

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt emailem lub telefoniczny. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy i doradzimy. Nikt nie zna lepiej naszych skafandrów od nas samych - zaprojektowaliśmy je, przetestowaliśmy, udoskonalamy, produkujemy i serwisujemy. Służymy rzetelną pomocą przy zamówianiu specyfikacji skafandra, jego obsłudze i eksploatacji. Kontaktu telefonicznego w dni powszednie w godz. 9oo-20oo pod numer telefonu: +48 602 738 768

 

Zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia naszego profilu na facebook: www.facebook.com/seawolfdive